Firmalarımız    Indium
Indium

 

Indium firması dünyada, elektronik, yarı iletken, solar, kalın film ve ısı yönetimi sektörlerinin tümüne önemli ham maddeleri ve malzemeleri global anlamda sağlayan en büyük firma konumundadır.

1934 yılında kurulmuş olan Indium firmasının, ABD, İngiltere, Güney Kore, Singapur ve Çin’de yerleşik üretim, dağıtım ve servis ağı bulunmaktadır. Sektördeki en tecrübeli ve işine bağlı teknik destek mühendislerine sahip olmakla övünen Indium firması mümkün olan en iyi mühendislik desteğini vermeyi kendisine hedef edinmiştir. Bu mühendislik gücü ile sizin bir sonraki uygulamanızda, proses geliştirmenizde veya en yeni ürününüzün üretime alınması aşamasında yer almak ve sizi bu aşamalarda destekleyebilmek için sizden gelecek daveti beklemektedir. Indium için bu yaklaşım müşterilerine tecrübe ve  teknik bilgi desteği ile esnek hareket kabiliyeti ve hatasız üretim yeteneği kazandırma konusunda atılması gereken bir adımdır.

Türkiyede az bilinen Indium markası, geçtiğimiz yıl içerisinde öncelikle kurşunlu ve kurşunsuz olmak üzere 5 tip krem lehim seçeneği ile pazara girmiş durumda olup, elektronik sektörünü uygun maliyet ile alınabilecek en kaliteli ürün portföyü ile buluşturmak amacındadır.

  
 
   Her hakkı saklıdır © 2013 - C3 Teknoloji

Web Tasarım AdaNET