Firmalarımız    Dct
 
 
DCT firması elektronik üretim alanında gelişen yeni teknolojiler doğrultusunda kullanılan çok çeşitli temizlik sıvılarının, temizlik makinalarının ve süreç kontrol cihazlarının geliştirilmesi ve üretilmesi alanında sektörde önde gelen firmalardan birisidir.
 
Elektronik Üretim alanında kullanılan temizlik ürünleri arasında, baskı makinaları çelik stencil veya çelik bıçakların temizliği, yanlış basılı kartların temizliği, PCB üzerinden onarım sonrası flux temizliği, reflow veya dalga lehim makinaları parçaları ve lehimleme paletlerinin temizlikleri için alkol bazlı veya son dönemlerde daha çok tercih edilen su bazlı temizlik ürünleri ile el tipi uygulamalar için sprey tipi temizleyiciler bulunmaktadır.
 
DCT firması çok yönlü temizlik malzemeleri üretimi sonrasında Pazar baskısı ile temizlik makinaları üretmine girmiş olup, her türlü elektronik kart, lehimleme paleti veya stancil temizliği alanlarında kullanılmak üzere, kullanıcı ihtiyacına yönelik şekilde tasarlanmış çok farklı çeşit ve kapasitelerde temizlik makinaları üretmektedir. Makinalar müşteri ihtiyacı incelenerek, kullanılan lehimleme malzemelerine bağlı olarak geliştirilen detarjanların kullanımı ile birlikte, 100% temizlik garantisi verilerek teslim edilmekted,r. Kurulum ve ilk kullanımlar firma kontrolünde yapılmakta, anahtar teslimi kurulum yapılarak müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.
 
Firma web sayfası: dctchemicals.com/
 
Ürünler:
 
 
 
  • Elgas_05.jpg
  • sıvı püskürtmeli
  • Elgas_02.jpg
  • DR080211.1.jpg
  • sıvı püskürtmeli
 
 
 
  
 
   Her hakkı saklıdır © 2013 - C3 Teknoloji

Web Tasarım AdaNET