Weller
Siz Weller havyanızın kullanımından ne derece memnuniyet duyuyorsanız, biz de bu memnuniyetinizi devam ettirmek ya da arttırmak amacı ile size sunduğumuz servis hizmetlerimizle aynı derecede gurur duyuyoruz. Amacımız, Weller ekipmanınızın satın alındığı ilk zamanlardaki üstün performansını, ekipmanınız için gerekli tüm bakım, onarım ve kalibrasyon hizmetlerini size sağlayarak korumaktır.
 
Yetkili Servisimiz size en yüksek standartlarda servis, bakım ve kalibrasyon hizmetini sunarak, havya kullanımınızın her dakikasının keyifli ve sorunsuz geçmesini sağlar. Yapmakta olduğunuz işten havyanın verebileceği en yüksek performansı almanızı sağlar.
 
Weller marka havyanızı kimse bizden daha iyi kimse tanıyamaz. Yetkili servisimizde havyanızın bakımları titizlikle yapılır, onarım ve kalibrasyon işlemleri havyanız için özel tasarlanmış tamir ve kalibrasyon takımları kullanılarak Weller tesislerinde eğitim almış teknisyenlerce yapılır.
 
Havyanızın verimli çalışabilmesi için kullanım kılavuzunda belirtilen tüm periyodik bakımların aksatmadan yapılmasını ve eğer sorun yaşarsanız gerekli onarım ve kalibrasyonlarınızın yetkili servisimiz tarafından yapılmasını tavsiye ederiz.
  
 
   Her hakkı saklıdır © 2013 - C3 Teknoloji

Web Tasarım AdaNET