Firmalarımız    Qualitek

 

1980 yılında kurulan Qualitek, elektronik üretim endüstrileri kullanımı amacı ile lehim ve lehimleme yardımcı malzemeleri üretimi konusunda en hızlı büyüyen firma olmuştur. Bu büyüme hızın sağlayan etken ise, firmanın kalite, servis ve teknolojiye olan tam ve eksiksiz inancıdır.

Bu gün Qualitek firması yüksek kalite krem lehim, lehimleme kimyasalları ve Ileri teknoloji lehimleme malzemeleri üretimi konusunda dünyanın ileri gelen firmalarından birisi durumunda olup, gelecekte de müşterilerine en yüksek kaliteyi, teknolojiyi ve servisi sunma konusunu da misyon edinmiş durumdadır.

Kalıcı ve sürekli kalite seviyesini tutturabilmek amacı ile, giriş kalite kontrolü, üretim süreci denetimleri ve son ürün testleri uluslar arası ISO standartlarına uygun şekilde yapılmaktadır. Ürün kalitesinde süreklilik yakalayabilmek adına tüm uygulanabilir ve gerekli testler teknolojik cihazlar kullanımı ile dikkat ve hassasiyet gösterilerek gerçekleştirilmektedir.

Qualitek yüksek teknolojili seri üretim hatlarında, nerede ise oksitsiz şekilde üstün kalitede toz lehim üretmekte olup, üretilen bu toz lehim yine üstün kalitedeki Qualitek marka krem lehim üretimlerinde kullanılmaktadır. Tüm Qualitek markalı ürünler, IPC, J-STD, ASTM ve MIL standartlarını sağlamakta, hatta sonuçlar standart ötesi değerlere ulaşmaktadır.

Türkiye’de 2007 yılından beri kullanılan Qualitek marka NC601 serisi tel lehimler özellikle savunma sanayisi tarafından da sorunsuz ve hatasız ürün hedefi açısından onaylı durumda ve kullanılmakta olup, bu sektör dışında da kalite çıtası yüksek firmalar tarafından tercih edilmektedir. No-clean özellikli olmasına ragmen artıkları su ile de rahatlıkla temizlenebilen bu seri lehimler kullanıldığında, lehim bağlantılarında  yüksek frekans içeren ürünlerde yaşanan ve “skin effect” denilen RF sinyal blokesi yaşanmamaktadır.

 
Firma web sayfası: www.qualitek.com/
 
Ürünler:
 
  • 9202.1.jpg
  • 9174.1.jpg
  • 9164.jpg
  • 9181.1.jpg
  • 9172.1.jpg
 
 
  
 
   Her hakkı saklıdır © 2013 - C3 Teknoloji

Web Tasarım AdaNET