Firmalarımız    Resin Designs
 
 
Woburn, Massachusetts’de yerleşik Resin Designs firması, 2005 yılında endüstriye gelişmiş yapıştırıcılar sunmak üzere kurulmuş olup ISO 9001:2008 onaylı üretim tesisisine sahiptir. Resin Desings yüksek performanslı UV kürleme sistemleri, medikal yapıştırıcılar, üretanlar ve epoksi reçineler çeşitlerini aynı kaynaktan tedarik edebileceğiniz tek firmadır. 2008 yılı itibarı ile Techfilm LCC firmasını da bünyesine katarak, üretim yelpazezine özel B-seviye film/preform malzemelerini, özel kesim ve basım işlemlerini de eklemiştir.
 
Firmanın hedefi iletişim, havacılık, uzay, elektronik, mikroelektronik, optik ve medical sektörlerine yönelik özel amaçlı yapıştırıcı malzemelerin, konformal kaplamaların, özel film ve bantların tasarımı, geliştirilmesi ve üretimleridir. Resin Designs firması bünyesinde mutlaka ihtiyacınızı mükemmel şekilde karşılayacak şekilde geniş bir UV yapıştırıcı yelpazesi ve reçine sistem seçenekleri bulunur.
 
Her uygulamanın aynı olmadığının bilincinde olarak müşterinin ihtiyacına yönelik en iyi seçeneği sunmak adına müşteri ile yakın şekilde çalışmayı ilke edinen Resin Designs firması ürünleri arasında Medikal sektör üygulamaları için UV, biocompatibility özellikli, uzay ve havacılık, otomotiv, tüketim ürünleri, elektronik ve cam yapıştırıcıları, mikroelektronik ve genel amaçlı dolgu malzemeleri alanlarında kullanılacak şekilde çok çeşitli ürünler bulunur.
 
Son derece hızlı değişen teknolojik gelişmeler doğrultusunda kullanıcılara farklı ve yaratıcı çözümler gerektiğinden, sentetik reçine bazlı sistemler artarak kullanılmaktadır. Yüksek teknolojiye dayalı özel kimyasal formül üreticisi olarak çalışkan Resin Designs firması pratik teknik bilgisi, üretim kapasitesi ve satış sonrası servisi ile problemlerinizi çözmeye, hızlı, düşük maliyetli ve sadece size özel çözüm dahi üretmeye hazırdır.
 
Firma web sayfası: www.resindesigns.com/
 
Ürünler:
  
 
   Her hakkı saklıdır © 2013 - C3 Teknoloji

Web Tasarım AdaNET